Levothyroksyne na niedoczynność tarczycy

Od 9 tyg zdiagnozowano u mnie niedoczynnosc tarczycy ( Hashimoto ) , od tego czasu jak zaczelam brac tabletki Levothyroksyne 100 nastapily duze zaburzenia hormonalne . Od tego czasu czyli juz 9 tydz, co dzien nastepuje dziwne plamienie - to nie jest okres lecz jakas dziwna , brazowa wydzielina z pochwy . Jestem juz bezradna , bo od 3 lat staram sie o dziecko, mam 28 lat a tu pojawiaja sie coraz nowsze choroby. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.