Lewoboczne ugięcie osi kręgosłupa i zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych

Badanie radiol.: lewoboczne ugięcie osi kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykregowych, zmiany obu stawów biodrowych, odczyn Waalera-Rosego ujemny. Osłabione mięśnie od pachwin do kolana, nogi lewej. Od ok. 2 tygodni ból nogi lewej. Początki świędzenia skóry w okolicy piszczeli, pieczenie, następnie ból ( kłucia w okolicy górnej części uda i środek kolana, rwanie). Pomagają maści przeciwbólowe. Chwilowo również ruch. Najczęściej w nocy. Zażywam leki na nadciśnienie tętnicze.

Witam serdecznie. Biorąc pod uwagę zgłaszane dolegliwości warto skonsultować się z neurochirurgiem gdyż zmiany o charakterze zwyrodnieniowym lub przeciążeniowym mogą wpływać na struktury nerwowe w obrębie kręgosłupa.