Lewoboczne wygięcie górnego odcinka kręgosłupa i pogłębienie fizjologicznej lordozy

Zdjęcie rtg kręgosłupa L/S wykazują nieznaczne lewoboczne wygięcie górnego odcinka oraz pogłębienie fizjologicznej lordozy. Zwężenie szpar m/k L5/S1 i w mniejszym stopniu L4/L5. Tyłozmyki kręgów L1-L4. Brzeżna osteofitoza trzonów kręgowych. Mam straszne bóle w okolicy lędźwiowej, mam problem ze spaniem , ćwiczeniami, staniem. Ogólnie prawie cały czas czuje ból... co powinnam z Tym zrobić? Mam 24 lata...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.