Lewopromazyna w połączeniu z Voltarenem

Witam, Czy LEWOMEPROMAZYNA w polaczeniu z voltarenem pomoze na bole kregoslupa i bolu lopatkowego? Przyznam, ze czytajac opis tego pierwszego czuje sie przerazony bo mam problem wylacznie z plecami a to sa tabletki na schizofrenie. Czy nie beda miec one negatywnego wplywu na zdrowie psychiczne? Taki zestaw tabletek przepisał mi moj lekarz mam skierowanie na fizjioterapie.

Witam Pana, na to pytanie może odpowiedzieć wyłącznie lekarz, który przepisał Panu ten lek. Tu na portalu zbyt mało wiemy na temat Panu stanu zdrowia, żeby drogą wirtualną rozwiązać Pańskie wątpliwości.

Najlepiej, jeśli zadzwoni Pan bądź ponownie uda się na wizytę do swojego lekarza, aby otrzymać odpowiedź na postawione tu pytania.

Pozdrawiam

Witam serdecznie
Lewomepromazyna działa także przeciwbólowo a raczej wzmacnia działanie przeciwbólowe innych środków , ale jeżeli rzeczywiści ma Pan TYLKO
bóle kręgosłupa a nie zaburzenia nerwicowe, depresję, zaburzenia lękowe, ruchowe,
padaczkę zresztą proszę przeczytać
"Wskazaniem do stosowania lewomepromazyny są choroby psychiczne przebiegające z objawami pobudzenia ruchowego i psychoruchowego, zespoły paranoidalne, schizofrenia. Lek jest stosowany wspomagająco w niektórych objawach towarzyszących w padaczce, niedorozwoju umysłowym oraz depresji przebiegającej z niepokojem. W małych dawkach lewomepromazynę stosuje się w leczeniu zespołów lękowych (pojedyncza dawka wieczorna w zaburzeniach snu). Stosowana jest też w premedykacji (farmakologicznym przygotowaniu) do zabiegów operacyjnych oraz jako lek wspomagający w leczeniu bólu."

To przepisanie tego leku może wydawać się dziwne. U kogo Pan był ?
U domowego, ortopedy czy neurologa ?
Jak zrozumiałem, nie ma Pan ani zwyrodnień ani choroby kręgosłupa, prawda ?
Być może jednak pomoże Panu fizjoterapia i jeżeli Pana bóle są do zniesienia to może
wystarczy Voltaren.

Bardzo często bóle kręgosłupa maję podłoże psychosomatyczne - mam wielu pacjentów
u których leczę nerwobóle przy pomocy hipnozy i tereningu antystresowego. Nie Pan pomyśli o takim wariancie terapeutycznym.

Pozdrawiam serdecznie