Lewostronna skolioza i spłycona lordoza lędźwiowa.

Bardzo proszę o interpretację MR kr., dodam że mam 26 lat...: Lewostronna skolioza i spłycona lordoza lędźwiowa. Nierówności blaszek granicznych trzonów kręgów dolnego odcinka piersiowego. Drobna ok. 4 mm wyspa tłuszczowa lu b naczyniak w trzonie kręgu th12. Boczna prawostronna wypuklina krążka międzykręgowego L4/L5 (AP. ok 3 mm) - częściowe zwężenie otworu międzykręgowego prawego /prawdopodobnie w niewielkim stopniu przylega do korzenia nerwu rdzeniowego/. Reszta bez zmian Z góry b.dziękuję

Opisy radiologiczne powinien komentować radiolog, ja bez badania fizykalnego i wywiadu lekarskiego nie mogę podjąć się interpretacji bo po prostu mam za mało danych.