Lewostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego i płynowa struktura

Proszę i interpretacje wyniku. Niewielkie lewostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego Na poziomie L5-S1 po stronie lewej brak typowego stawu międzywyrostkowego ,obecna jest położona kaudalnie szczelina w łuku S1 po stronie lewej i niespojenie łuku w części tylnej. Na poziomie S3 po stronie lewej płynowa struktura mogąca odpowiadać torbieli oponowej. Dziękuję,Krzysztof

Należy się udać z wynikiem -nie podano czy to rtg, TK,czy MRI -na badanie do neurologa i on rozstrzygnie co dalej i czy potrzebna będzie konsultacja neurochirurga.