Lewowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją kręgów w RTG
Witam. Dziś dostałam opis RTG Kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego z diagnozą: lewowypukła skolioza lędźwiowa z rotacją kręgów, Zespół Baastrupa, Sklerotyzacja blaszek granicznych trzonów kręgów lędźwiowych, zwężenie przestrzeni międzykręgowych l4-S1, stawy krzyżowo-biodrowe bez zmian. Czy powinnam się martwić takimi wynikami? Jakie mogą być objawy? Czy ból lewej ręki może mieć z tym coś wspólnego? Pozdrawiam

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Opis wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe mogące objawiać się bólem tego odcinka, jeśli chodzi o ból ręki przyczyną mogą być zmiany zwyrodnieniowe odc szyjnego kręgosłupa, prosze udać się do lekarza z wynikiem.