Leżenie po operacji usunięcia torbieli włosowej i krwotoku z żyły odbytowej

Witam mam problem ponieważ tydzień temu miałem operacje na kości ogonowej tak zwany torbiel włosowy. Po 3 dniach dostałem krwotoku z żyły odbytowej ale udało im się wszystko dobrze zrobić. i znów po 3 dniach dostałem krwotoku z żyły tylko że to było bardzo poważne i niebezpieczne już. straciłem bardzo dużo krwi i się szybko mecze. I mam takie pytanie do was jak powinienem leżeć w łóżku czy na plechach,boku,brzuchu. Juz się boje chodzić do wc żeby to nie powróciło. Czekam na odp dziekuje

Na pewno trzeba z tym problemem pilnie skonsultować się z chirurgiem, a nawet udać się na oddział ratunkowy najbliższego szpitala. Jeśli jest Pan osłabiony po krwotoku może to świadczyć o dużej anemizacji, następny krwotok może być dla Pana nawet śmiertelny. Taka sytuacja może wymagać pilnego zabiegu w zakresie hemoroidów. Proszę pilnie skontaktować się bezpośrednio z lekarzem.