Licówki kompozytowe na górnych zębach przy aparacie ortodontycznym na dolnych zębach

Witam serdecznie. Mam pytanie natury stomatologicznej. Ze względu na nieestetyczne uzębienie górne, przebarwione i nierówne jedynki i dwójka (po zdjeciu aparatu ortodontycznego) chciałbym poprawić efekt licówkami kompozytowymi. Na dolnych zębach jest jeszcze aparat stały, jednak w ostatniej fazie zmian (3 mc. do końca). Czy jest możliwe wykonanie tych licówek w tej sytuacji? Dodam, że mimo krótkiego okresu do końca leczenia - chciałbym tego dokonać że względu na fatalne samopoczucie. Pozdrawiam

Skoro zostały Panu 3 mce - radzę poczekać i dopiero po zdjęciu dolnego aparatu zająć się estetyką.