Liczba neutrocytów, monocytów, żelaza w surowicy

Może ktoś mi zinterpretować moje wyniki?? Liczba neutrocytów 2,48 (2,50-6,50) %Neutrocytów 47 (48,7-70,1) MCV 103 (82-96) MCH 34 (28-33) MPV 12,6 (7-12) Monocyty 11 (2-8) Żelazo w surowicy 190 (37-145) Reszta jest w normie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowości w morfologii mogą świadczyć o infekcji Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Szanowna Pani - Tak niewielkie odchylenia od norm są bardzo częste i mieszcza sie w tzw. granicy błędu.

Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.