Liczne bakterie, liczne płaskie nabłonki, ślady śluzu w moczu

Witam. Jestem w 35 tyg. Ciąźy. Mam złe wyniki moczu. Opis liczne bakterie, liczne płaskie nabłonki, ślady śluzu, leukocyty 500, białko 1.0. Siusiam co chwilke. Nie mam podwyźszonego cisnienia ani opuchlizny, tydzien temu w moczu białka było 0,3. Czy to moze byc zatrucie ciązowe czy infekcja. Jesli infekcja to co robi sie w jej przypadku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane wyniki oraz objawy wydają się wskazywać na infekcję. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który potwierdzi rozpoznanie oraz wdroży właściwe leczenie, tj. antybiotykoterapię.