Liczne dodatkowe prążki wewnątrzoponowe

IMUGLOBUNA G w płynie mózgowo-rdzeniowym 124mg/ IMUBLOBINA G w surowicy 13,2 g/l Wykrywanie oligoklonalnego IGG w PMR i w surowicy obecne prążki IGG w badaniu próbek PMR i surowicy metodą izoelektroogniskową stwierdzono obecność prążków oligoklonalnychIGG. W PMR poza prążkami identycznymi jak w surowicy obecne są liczne dodatkowe prążki wewnątrzoponowe synteza IGG TYP 3 w/g standartow Charcot Foundation

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z neurologiem gdyż wyniki badania mogą sugerować pewne nieprawidłowości.