Liczne nabłonki płaskie w moczu w 26. tygodniu ciąży

witam... jestem w 20 t ciąży... zrobiłam badania moczu... wyszly w nim liczne nabłonki plaskie i bakterie... nic nie odczuwam... co robic cos się zlego dzieje... co zagraza mojemu dziecku???? proszę o szybka odp

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie jest to najprawdopodobniej jest to infekcja dróg moczowych które dość często występuje u kobiet w ciąży. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.