Liczne niejednorodne guzki i powiększone węzły chłonne

Niedawno stwierdzono u mnie za pomocą USG szyji liczne niejednorodne guzki i powiększone węzły chłonne zwłazcza prawy około 19 mm, tarczyca niepowiększona o niejednorodnej budowie. Często czuję się zmęczona, marzną mi dłonie i stopy. Dłonie mam lodowate, jednak pocę się pod pachami, skacze mi ciśnienie i tętno, mam niewielką niedomykalność zastawki mitralnej i aortalnej, blok prawej odnogi serca. czy złe samopoczucie wynika z opisanych przeze mnie dolegliwości.

Nie jestem w stanie leczyć na odległość! Proszę zgłosić się do lek.rodzinnego , który ew. zleci badania dodatkowe i/lub skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty! zż