Liczne pęcherzyki na jajnikach

Witam, ostatnio na wizycie moja ginekolog stwierdziła liczne pecherzyki na jajnikach. Przepisala mi branie luteiny od 15dc do 24. I mam ja brac caly czas. Jak zapytałam czy nie będę miała problemu w zajściu w ciaze odpowiedziała mi ze jak będę chciała dziecko to wtedy będziemy się martwić. Nie wiem czy powinnam zmienić lekarza i czy nadal brać ta luteine? Dodam że wcześniej luteine brałam na wywołanie okresu, bo miałam torbiel. Ale w tym mies bez luteiny juz dostałam miesiączkę.

Aleksander Ropielewski

Decyzję powinna Pani podjąć samodzielnie. Każde leczenie ma potencjalne efekty uboczne i od Pani zależy czy je Pani akceptuje, a lekarz powinien przedstawić "za" i "przeciw" tak aby podjęła Pani decyzję świadomie.