Liczne płaty i skupienia pobudzonych komórek nabłonkowych z cechami nieznacznego pleomorfizmu jądrowego

Witam. Bardzo proszę o interpretację moich wyników biopsji cienkoigłowej piersi guzek lity o wym.15x9mm: Rozmaz przydatny. Widoczne są liczne płaty i skupienia pobudzonych komórek nabłonkowych z cechami nieznacznego pleomorfizmu jądrowego tworzące częściowo struktury brodawkowate. W tle widoczne liczne rozproszone komórki zapalne: limfocyty,i leukocyty oraz komórki mioepitheliane. Obraz mikroskopowy przemawia za zmianą atypową. Bardzo proszę o odpowiedź co oznacza taki wynik z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.