Liczne powiększone węzły chłonne bez cech rozpadu

Witam, Babcia miała zrobione badanie CT klatki piersiowej. Wynik badania brzmi tak: Liczne powiększone węzły chłonne w osi krótkiej od 17 do 32mm bez cech rozpadu, z tendencja do pakietowania w śródpiersiu górnym, środkowym i tylnym po stronie prawej - śródpiersiowe najwyższe, przytchawicze górne i dolne prawe, podostrogowe bez widocznego naciekania. Drobny guzek w segmencie VI płuca lewego. Zrost włóknisty w segmecie V płuca. Babcia jest po operacji raka jelita grubego

A JAKIE JEST PYTANIE??? Wynik powyższego badania proszę omówić z lekarzem , który je zlecił!!! Ja mam za malo danych o chorobie pacjentki,dotychczasowym leczeniu ani stanie obecnym - żebym mógł odpowiedzieć coś konkretnego!!! zż