Liczne rozsiane ogniska w istocie białej

Dobry wieczór mam pytanie w zwiazku z moja temografią glowy. W opisie jest napisane , iz w istocie białej mózgu widoczne są liczne rozsiane ogniska 2-5mm, wysokosygnałowe w T2 fs dark fluid(FLAIR), T2 matryca 512/3mm, t2 swi3d, DWI/ADC-zależnych w plaszczyznach poprzecznych, strzalkowych i czolowych. Czy powazan jest to sprawa?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik należy odnieść do badania klinicznego. Nie podała Pani z jakiego powodu wykonywane było badanie. Proszę pokazać wynik lekarzowi zlecającemu badanie.
Pozdrawiam