Liczne śródmiąższowe drobnoplamiste zwłóknienia

Dzień dobry Patologiczne ogniska w obrębie uwidocznionego odcinka kręgosłupa o charakterze meta z destrukcja trzonów th11 i s1 .W listopadzie miałem rtg płuc wynik W obu płucach widoczne liczne śródmiąższowe drobnoplamiste zwłóknienia,niektóre uwapnione stan po tbc? idiopatyczne włuknienie płuc .Poza tym pola bez zgęszczeń miąższowych i bez zmian ogniskowych.Czy to rak płuc mam 52l górnik.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik płuc niejednoznaczny, ale w kręgosłupie opisano zmiany o charakterze przerzutów, wskazana pilna kontrola u lekarza i dalsza diagnostyka, tomografia komputerowa.
Pozdrawiam