Liczne tłuszczaki na ciele

Mam tłuszczaki występujące masowo na ciele. Obecnie są widoczne i bolą niektóre. Ewentualne wycinanie nie zahamuje nowych. Czy jest jakies inne wyjście???

Współczesna medycyna nie zatrzyma powstawania nowych zmian. Usuwa się te, które dają objawy, te, położone podpowięziowo i podejrzane w obrazie USG. Sposób usunięcia omówić proszę że swoim lekarzem.