Liczne złamania w wyniku potrącenia przez samochód

Witam, w dniu 15 czerwca 2014 roku zostałam potrącona przez samochód w wyniku czego do szpitala trafiłam ze złamaniem masywu bocznego kości krzyżowej po stronie lewej, szczelina przechodziła przez otwory krzyżowe, S1 i S2 po lewej, złamaniem gałęzi kości kulszowej lewej z niewielkim zagięciem i gałęzi górnej lewej i prawej kości łonowej bez przemieszczenia 6 tygodni leżałam teraz chodzę o kulach. Czy będę mogła siedzieć od 1 września po8,9h w szkole?Bo chciałabym a teraz mam zakaz siadania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić podczas wizyty kontrolnej.