Lifting biustu metodą PDO

Czy może mi Pan zrobić lifting biustu metodą nici PDO, po karmieniu piersią. Słyszałam że robi się takie zabiegi. Chciałabym wiedzieć ile to kosztuje, jakie będą efekty, i jak długo efekty się utrzymują. Renata K.

Szanowna Pani
W takim wskazaniu zastosowanie nici PDO jest mozliwe, efekt jednak nie bedzie taki jak po klasycznej operacji plastycznej piersi. Mozna sie spodziewac pojędrnienia piersi oraz lekkiego uniesienia. Koszt zalezy od ilosci uzytych nici, co oczywiscie zalezy od wielkosci piersi.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka