Lifting dużego biustu

witam,mam duzy biust i chce zrobic lifting ,mam pytanie czy jest to mozliwe i czy bardzo ryzykowne ?po jakim czasie biust znowu opadnie i od czego to zalezy ,ze znowu opadnie.a czy blizny sa bardzo widoczne?

Piersi po operacji już zawsze będą mniejsze i nie ma możliwości opadnięcia do stanu przedoperacyjnego.
Zawsze jednak po kilku miesiącach następuje nieznaczne opadnięcie związane z ciężarem i naturalnym rozciąganiem skóry. Reasumując, jest to zabieg bezpieczny, dający dużą wartość leczniczą i estetyczną.