Lifting twarzy dla 55-latki

Jestem szczupla przecietnej urody osoba jakbym zrobila lifting twarzy w wieku 55lat i bym szczupla byla czy mam szanse poznac przyjaciela na wekendy

Aleksander Ropielewski

Są to dwie rzeczy niekoniecznie ze sobą związane. Dobry wygląd to pojęcie względne, a do tego nie jest to jedyny czynnik decydujący tym czy kobieta jest interesująca dla mężczyzny. W związku z tym nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski