Likwidacja diastemy pomiędzy jedynkami

Dzień dobry! Mam do uzupełnienia górną 2 i 3. Chciałabym również zlikwidować diastemę między jedynkami, również górnymi. Chcę to zrobić za pomocą mostu. Czy jest opcja aby zrobić to na dwa razy? Tzn najpierw wstawić 2 i 3, a w przyszłości dopiero zrobić most miedzy jedynkami? Niestety nie stać mnie aby zrobić to za jednym razem.

Tu każdy wariant jest możliwy. Można robić odbudowę protetyczną po jednym zębie, parami, jako całość. Wszystko zależy od wspólnych uzgodnień. Sądzę, że wykonanie całej pracy od razu przyniesie lepszy efekt kosmetyczny; dlatego jeżeli hamulcem są tylko względy finansowe lepiej poczekać i uzbierać na całość.