Likwidacja rozstępów po ciąży

Witam.Nie dawno (7 miesięcy temu) byłam w ciąży i w czasie jej zrobiło mi się na ciele pełno rozstępów w okolicy piersi,łydek,ud,i na brzuchu.Są jeszcze czerwone i głębokie czy można coś z nimi zrobić .Czy są możne jakieś kremy które likwidują częściowo je?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W aptekach dostępnych jest wiele preparatów zmniejszających rozstępy. Warto jednak udać się na wizytę do specjalisty dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, który zaplanuje leczenie adekwatne do występujących zmian.