Likwidacja rozstępów po zmianie wagi

Witam, mam 24lata. Jakis czas temu schudlam 10kg,potem przytylam i pojawily mi sie na "boczkach" oraz posladkach duze rozstepy. W jaki spodob moge je zlikwidowac? Oprocz jakich drogich zabiegow

Pozostają jedynie drogie zabiegi: bardzo skuteczna karboksyterapia, Dermapen czy też Regeneris.
Ze sposobów domowych, które NIE ZLIKWIDUJĄ ROZSTĘPÓW polecam wykonywanie ostrego peelingu 2 razy w tygodniu i wcieranie oleju arganowego lub/i ze słodkich migdałów.

Pozdrawiam