Likwidacja żyłek w oczach

Witam serdecznie:) Chciałam się zapytać w jaki sposób mogę zlikwidować żyłki w oczach,choć troszeczkę...Za długo używałam kropelek Starazolin żeby zlikwidować czerwone oczka i niestety co raz więcej pojawiło się brzydkich żyłek i nie chcą zejść.Serdecznie Pozdrawiam :)

Witam
Przede wszystkim proszę zgłosić się do okulisty celem oceny stanu spojówek.
Zabiegami medycyny estetycznej nie jesteśmy w stanie zamknąć naczynek spojówek.
Ewa Rybicka