Liszaj a prawidłowe stosowanie leków

witam dermatolog zdiagnozowal liszaj przypisal mi krem clobederm 0,5 mg/g ,primafucort i masc protopic 0,1% dodam ze liszaj wystepuje na stopie powiece pod pacha rece penisie i zoledziu czy mozecie mi podpowiedziec ktory z tych lekow moge stosowac na sluzowke pracie i powieke? dodam ze zapomnialem jak mam brac i nie ma mnie obecnie w polsce

Lek. Tomasz Budlewski

powyższe leki mają ogóllnie przeciwwskazania w stosowaniu na błony śluzowe i stosuje się je w określonych dawkach i miejscach wg zaleceń lekarza badającego.