Liszaj płaski przerosły na łydkach

JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z LISZAJEM PŁASKIM PRZEROSŁYM MAM GO NA ŁYDKACH OBU NÓG

Witam! Przede wszystkim muszę zaznaczyć że leczenie tego typu zmian powinno odbywać się pod nadzorem dermatologa. Polega ono na ogólnoustrojowym podawaniu kortykosteroidów lub metotreksatu. W leczeniu miejscowym również stosuje się sterydy w postaci maści lub kremów.