Liszaj płaski sromu u 46-latki a możliwość odnerwienia

Mam liszaj płaski sromu.Zostałam zdiagnozowana dopiero po dwóch latach. Zakończyłam terapię sterydową w postaci maści i tabletek I terapię fotodynamiczną,bez poprawy.Leczę sięw Poradni schorzeń sromu Ból występuje po wewnętrznej stronie wargi sromowej większej, .Zdecydowałam się na odnerwianie tej części sromu ale nie zostałam zakwalifikowana do zabiegu,ktory był dla mnie szansą na normalne życie. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani pozostać pod opieką poradni schorzeń sromu. Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.