Lody z ajerkoniakiem w ciąży

Witam Jestem w 25 tygodniu ciazy, dzis przez przypadek zjadlam loda koktajlowego (firma koral - smak ajerkoniak), loda mama kupowala gdy przyniosla nie zerknalam na sklaf tylko otworzylam i zaczelam jesc, az w polowie poczulam smak ajerkoniaku, zwrocilam uwage na sklad a tam spirytus 4% :(, bula to jednorazowa akcja nigdy wczesniej w ciazy nic nie probowalam z alkoholem. Moje pytanie brzmi czy moglam maluszkowi zaszkodzic?

Ilość alkoholu jaką spożyła Pani przez zjedzenie jednego loda z dodatkiem ajerkoniaku nie powinna stanowić zagrożenia dla dziecka.