Łojotok, wypryski i depresja

Łojotok, wypryski i depresja u mężczyzny 35lat. Jestem załamany, rzuciłem pracę, bo jak jest źle boję się kontaktu z ludźmi. Odsuwam się od znajomych. Przeszedłem 2 pełne kuracje Izotekiem. Było super. Żyłem pełnią życia.Co z tego jak wróciło. Wyszło mi podwyższone znacznie DHEA. Czy iść w kierunku hormonów? Mam problemy z erkekcją teżMa Jakie leki mogą pomóc jeszcze. Czy jest szansa jeszcze. Rodzina się moja odsuwa ode mnie. Nikt mnie nie rozumie. Siedzę teraz i płaczę, bo staję się odludkiem.

Na ten problem niezbędna jest PSYCHOterapia, a nie farmakoterapia, którą PAn przeszedł. Leki jedynie maskują problem, dają chwilową stabilizację, lecz nie likwidują źródła problemu. Psychoterapia zajmuje się problemem u jego fundamentu, a dzięki temu problem zostaje dogłębnie przepracowany. Namawiam do kontaktu ze specjalistą. Pozdrawiam.

Zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Farmakoterapia nie leczy przyczyny powstania problemu, z tym może poradzić sobie tylko psychoterapia. Może Pan poszukać terapeutów przyjmujących przez NFZ lub zgłosić się do wybranego, prywatnego gabinetu.

Pozdrawiam serdecznie.