Łojotokowe zapalenie skóry i trądzik różowaty

Witam,Mam mały problem , byłam u 2 dermatologów. 1. rozpoznał łojotokowe zapalenie skóry2. trądzik różowaty, stosuję dermokosmetyki Biodermy, La Roche Posay nie myję skóry twarzy wodą a płynem micelarnym,czoło pokryte czerwonymi plamkami,swędzą,pieką ,schodzą miejscami płatki skóry, jakby wysuszone, łatwo je zdrapać, po ich ściągnięciu zaczerwienienia, małe ranki, czoło wygląda jakbym miała uczulenie,objawy były mniejsze, ustępowały i nawracały ,czuję żewłosy gdzieniegdzie sa pokryte skorupką.

Witam! Trochę skomplikowana sprawa, bo na podstawie tego opisu nie jestem w stanie z dużo powiedzieć.
Raczej sugeruje to łojotokowe zapalenie skóry, aczkolwiek czasem obie choroby mogą współistnieć. Ma Pani za daleko do mnie, więc nie mogę zaproponować wizyty w moim gabinecie, ale na pewno musi Pani odwiedzić dermatologa przy tak nasilonych zmianach. Pozdrawiam?!