Łojotokowe zapalenie skóry od 15 lat

Mam 30 lat i mam łojotokowe zapalenie skóry. Sytuacja trwa już od 15 lat. Stosuję zgodnie z zaleceniem lekarza / w tej chwili w miarę potrzeb - mniej więcej 2 razy w tygodniu/ diprosalic i elidel. Co mogę zrobić żeby moja twarz wyglądała normalnie .Wiem też że za długo stosuję steryd a bez tego nic mi nie pomaga.

Z pozdrowieniami

Po 15 latach tzw. "leczenia zewnętrznego" może powinien Pan zdecydować się na kurację dosustną - proszę zapytać o nią swojego lekarza. Trwa ok pół rou i jest wysoce skuteczna. Z całą pewnością nie powinien Pan natomiast sosowac przewlekle preparatów sterydowych na twarz z powodu ŁZS.