Łojotokowe zapalenie skóry u 20-latki

Witam,od ok,2 lat borykam się z problemem Łojotokowego zapalenia skóry,oczywiscie nie raz byłam juz u dermatologów,jednak kazdy z proponowanych leków nie spełnił oczekiwań. Niestety działały tylko na chwile. Doskonale zdaje sobie sprawe,ze akurat Łojotokowe zapalenie ma skłonność do nawracania,ale juz nie moge sobie poradzić ze swędzącą skora głowy,i okropnym łupieżem...Bardzo proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez dokładnego zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie można wdrożyć skutecznego leczenia. Proszę udać się na kolejną wizytę do specjalisty dermatologa, który po przeanalizowaniu historii choroby oraz na postawie obecnego stanu postara się dobrać odpowiednie leczenie.