Łokieć golfisty a konieczność operacji

Witam. Dwa lata temu stwierdzono w mojej lewej ręce "łokieć golfisty".Leczenie polegało na podaniu serii zastrzyków ok 5. za pół roku sytuacje się powtórzyła i znowu zastrzyki 6. Teraz mam znowu silne bóle i nie mogę pracować.Pracuje jako mechanik samochodowy i często dochodzi do silnych obciążen obu rąk. Nadmieniam ,że 10 lat temu w prawym łokciu miałem Tzw: łokieć tenisisty i zoperowano mi go.Ręka jest sprawna jak przed urazem.W związku z tym mam pytanie: czy muszę poddać się operacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisu nie można dokonać kwalifikacji do zabiegu operacyjnego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który dokona oceny.