Łokieć tenisisty a możliwość podnoszenia ciężkich przedmiotów

Witam. W zwiazku z wykonywana praca (podnoszenie cykliczne ciezkich przedmiotow) odczuwam bol w zewnetrzenj czesci lokcia juz od dluzszego czasu. Bol jest typowy dla lokcia tenisity ale nie boli w spoczynku tylko podczas prostowania ramienia w lokciu i przy niektorych czynnosciach. zaczynam odczuwac cos niepokojacego w lewym lokciu rowniez po zewnetrznej stronie. Czy moge wykonywac dalej swoja prace?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli to możliwe to proszę do czasu ustalenia przyczyny dolegliwości wstrzymać się od wykonywania czynności powodujących ból. Jednocześnie sugeruję kontakt z ortopedą w celu ustalenia przyczyny dolegliwości, a do tego czasu miejscowe stosowanie maści przeciwzapalnej.