Lordoza lędżwiowa pogłębiona przy poziomym ustawieniu kości krzyżowej

Lordoza lędżwiowa pogłębiona przy poziomym ustawieniu kości krzyżowej -badanie wykonano w pozycji leżącej. Krążek międzykręgowy L5/S1 wykazuje dyskretne cechy rozpoczynającej się dehydratacji,a jego pierścień włóknisty jedynie uwypukla się dokanałowo modelując worek oponowy.Stopień uwodnienia pozostałych krążków międzykręgowych w badanym odcinku jest w normie ;nie tworzą one wypuklin dokanałowych. Dziękuje lo

Milena Lubowicz

Proszę skonsultować się z lekarzem zlecającym badanie.
Pozdrawiam