Lordoza spłycona, trzony o zachowanej wysokości, bez zmian ogniskowych

Prosze o interpretację wyników MR kręgosłupa lędźwiowego Mam się martwić :( ? TECHNIKA BADANIA : Badanie MR kręgosłupa lędźwiowego w sekwencji SE, FSE w obrazach T1, T2 zależnych w płaszczyźnie strzałkowej i poprzecznych. OPIS: Badanie porównawcze do TK 21.09.2011 Ostatnią wydzielona tarcze m-dzykręgową traktuje jako poziom L5-S1. Lordoza spłycona. Trzony o zachowanej wysokości, bez zmian ogniskowych. Tarcza mkregowa L5-S1 obniżona, odwodniona. Na poziomie L5-S1centralnoobuboczna protruzja

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie objawow klinicznych, objawow z bezposredniego badnia lekarskiego oraz lacznej analizy powyzszego badania, proszę koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.