Lordoza szyjna, ból łopatki i klatki piersiowej a nerwica

witam nie wiem do kogo mogła bym się zgłosic ze swoim problemem dlatego jest to moja ostatnia deska ratunku.Moją jedyną wadą,która udało ustalić sie lekarza jest lordoza szyjna poza tym wszystko niby jest ok,przebadane serce nawet holterem.jednak ja nadal zle sie czuje mam wrażenie jak by serce dziwnie mi biło budzi mnie potworny ból lewej lopatki i promieniuje w lewa piers jak by do serca,jestem strasznie nerwowa osoba i niby to newica jednak ból nie ustepuje a do tego dołacza mi sie gorączka

Jeśli wykluczone zostały zaburzenia somatyczne, kardiologiczne faktycznie wygląda to na nerwicę , a w związku z tym należy się zgłosić do psychoterapeuty i/lub psychiatry. Oni postawią diagnozę i zaproponują odpowiednie leczenie- psychoterapię i być może wspomagająco farmakoterapię.