Lot samolotem po operacji wycięcia gruczolakowłókniaków z piersi

Czy po operacji wyciecia gruczolakowloczniakow z piersi mozna dwa dni potem mozna leciec samolotem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli czuje się Pani dobrze a lekarz prowadzący nie zaleca pozostania na miejscu, najpewniej nie ma przeciwwskazań do lotu samolotem dwa dni po zabiegu. O szczegółach proponuję porozmawiać z lekarzem prowadzącym.