Łożysko brzeżnie przodujące w 20 tc

Witam, mam 27 lat jest to moja druga ciąża. Pierwsza z komplikacjami tzn. skurcze, przedwczesne rozwieranie szyjki macicy. Ale na szczęście skończyło się dobrze, poród naturalny 37 5 tc. Teraz w 20 tc na usg lekarz powiedział, że mam łożysko brzeżnie przodujące... Według lekarza to się cofnie ale ja umieram ze strachu. Nakazał zakaz dźwigania i jak najczęstsze odpoczywanie. Bardzo proszę o odp czy ta sytuacja może się jeszcze zmienić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.