Łożysko centralnie przodujące w 22. tygodniu ciąży

witam stwierdzono u mnie lozyskio centralnie przodujace jetem w 22 tyg ciazy. lekarz oznajmil mi ze w moim pzypadku nie ma szans. ze w ciagu 4 tyg poronie i mam czekac moze zdarzy sie cud. w pochwie wyczułam palcem ze górna ścianka jest twarda i schodzi coraz nizej zakrywając mi jakiekolwiek dojście. "wkladajac palec" do pochwy zaczyna sprawiac problem gdyz braknie tam jakiegokolwiek miejsca. czy to normalne w ciazy? czy powinna sie o to martwic? boje sie i nie wiem co robic

Witaminy w ciąży

Przede wszystkim, jeśli ma Pani rozpoznanie łożyska przodującego to absolutnie nie powinna Pani wkładać nic do pochwy, ponieważ dopiero wtedy doprowadzi Pani do tragedii !!! Poza tym prowadzący Pani ciążę ginekolog powinien skierować Panią do ośrodka III stopnia referencyjności. Pamiętajmy, że po 22 tygodniu ciąży to już nie będzie poronienie, a poród. Pozdrawiam