Łupież i problemy z włosami

witam mam na imie Natalia mam problem zwiazany z włosami od jakiś 2 tygodni zaczeły mi one wypadać , zauwazylam że najwięcej włosów straciłam z tyłu głowy i po bokach nigdy nie miałam z nimi problemow na skórze głowy pojawilo sie cos podobne do łupieżu . Jakie badania powinnam zrobic i do jakiego lekarza sie udac bardzo prosze o odpowiedz . Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności proszę udać się do dermatologa, możliwe, że nie będą konieczna badania dodatkowe, a lekarz postawi rozpoznanie i wdroży leczenie na podstawie obrazu zmian skórnych. Warto również się zastanowić czy nie zmieniła pani ostatnio szamponu, środków do stylizacji włosów lub używała nowej farby do włosów.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski