Łupież i rany na głowie u 10-latki

Dzień dobry moja córka ma straszny łupież rany na głowie i strasznie ja głową swędzi . Ma tylko 10 lat. Byłam u lekarza dermatologa i rodzinnego i u fryzjera każdy coś przepisywal nic nie działa na nią . Smarowalam oliwka strony schodzily ale po umyciu głową znów sucha i znów drapala . Pani dermatolog różne preparaty wypisywala maści kremy płyny szampony . Nic . Sprowadziłam szampony z Niemiec dla dzieci na maluchów . Nic nie daje . Proszę o radę gdzie mam sie udać lub co mogę zrobić jako matka

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udać się do lekarza dermatologa pracującego w uniwersyteckiej klinice. Być może pobranie Wycinka skóry będzie mógł pozwolić na rozpoznanie i wdrożenie odpowiedniego leczenia