Łupież i stosowanie Alopexy na wypadanie włosów

Witam, od jakiegoś czasu biorę Alopexy (loxon) 5% na wypadające włosy. Mam bardzo duży łupież... Jak sobie z tym radzić? Próbowałem szamponów typu stieprox i bez skutków...

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Wypadanie włosów często wiąże się z anemią lub niedoczynnością tarczycy, Poza tym warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.