Łupież łojowy tłusty u 23-latki

Witam!Od dość dawna zmagam się z łupieżem, w sierpniu byłam u dermatolog która stwierdziła że jest to łupież łojowy tłusty( jakoś tak) zaleciła stosować mediket plus,stosowałam go jakieś 6 tygodni lecz łupież nie ustąpił wręcz jest jeszcze większy, zrobiły mi się takie czerwone plamy na głowie na których występuja takie łuski łupieżu. Kiedyś używałam nizoral ale pomagał on tylko na pewien czas, dlatego umyłam dziś 2 raz nim głowę, czy słusznie? nie pogorszy to stanu? proszę o odpowiedz :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza dermatologa.