Łupież, przetłuszczająca się skóra głowy i wypadanie włosów

Potrzebuje pomocy w diagnozie i walce z lupiezem, przetluszczajaca skora glowy, wypadaniem wlosow to pewnie tego konsekwencja, leczylam sie dermatologicznie ale bez efektow, byly leki masci szampony, jedyny ktory pomogl na chwile to stieprox. Sa jakies badania gdzue mozna laboratoryjnue okresluc rodzaj grzyba i go leczyc? Jakus sposob musi na to byc....

Piotr Pilarski

Tak, mozna zrobić posiew. Proszę zgłosić się do dermatologa prywatnie.

Pozdrawiam.