Łupież pstry we wczesnej ciąży

Dzien dobry, czym można leczyc łupież pstry planując ciążę lub we wczesnej ciąży? Mam jasne białe plamki na plecach, dekolcie i brzuchu? Czy posiadany łupież może wpłynąć negatywnie na ciążę i dziecko?

Aleksander Ropielewski

Wszystko zależy od nasilenia choroby i dotychczasowego leczeni i jej przebiegu. Nie mając tych informacji mogę jedynie polecić kontakt z dermatologiem.